









450 ₴
Штучна рослина з персиками, висотою 25 см, розміщена у стильному білому кашпо з рельєфною текстурою. Композиція складається з яскраво-зеленого листя та об’ємних декоративних персиків ніжно рожевого кольору, що виглядають соковито й реалістично. Такий декор не потребує догляду, зберігає привабливий вигляд цілий рік і стане яскравим акцентом для інтер’єру кухні, вітальні чи офісу.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стебла | Пластик |
| Матеріал квітки | Пластик, Пінопласт |
| Матеріал листя | Пластик |
| Загальна довжина рослини | 25 см |
| Розташування квітів | На кущі |
| Матеріал ягід | Пінопласт |
| Колір | Персиковий |
| Тип | Штучна квітка |
| Основа | кашпо |
| Висота | 90 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Ширина | 100 мм |
| Варіант установки | Настільний |
| Діаметр | 19 см |
| Характеристики | |
| Штучні рослини в кашпо | Персик в кашпо |