









400 ₴
Штучна орхідея в горщику – елегантна прикраса для будь-якого інтер’єру.
Додайте витонченості до вашого простору за допомогою штучної орхідеї з реалістичними квітами рожевого кольору з ніжно жовтими серединками. Виготовлена з високоякісних матеріалів, вона виглядає надзвичайно природно та не потребує догляду.
Характеристики:
Висота: 36 см
Колір квітів: ніжно рожева
Матеріал: латекс, пластик, декоративні камінці
Горщик: стильний білий з рельєфною текстурою
Особливості: гнучке стебло для зручного формування композиції
Ідеально підходить для прикрашення вітальні, офісу, рецепції або подарунка. Залишається завжди свіжою та яскравою, не викликаючи алергії.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стебла | Пластик |
| Матеріал квітки | Латекс |
| Матеріал листя | Латекс |
| Загальна довжина рослини | 36 см |
| Розташування квітів | На гілці |
| Матеріал ягід | Латекс |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Гілка |
| Основа | кашпо |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Варіант установки | Настільний |
| Діаметр | 10 см |
| Хараткеристики | |
| Штучні рослини в кашпо | Прикраса для дому |