








430 ₴
Додайте витонченості до вашого простору за допомогою штучної орхідеї з реалістичними квітами яскраво-зеленого кольору з бордовими серединками. Виготовлена з високоякісних матеріалів, вона виглядає надзвичайно природно та не потребує догляду.
Характеристики:
Висота: 57 см
Колір квітів: яскраво-зелений з бордовими елементами
Матеріал: силікон, пластик, декоративні камінці
Горщик: стильний білий з рельєфною текстурою
Особливості: гнучке стебло для зручного формування композиції
Ідеально підходить для прикрашення вітальні, офісу, рецепції або подарунка. Залишається завжди свіжою та яскравою, не викликаючи алергії.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал стебла | Пластик |
| Матеріал квітки | Латекс |
| Матеріал листя | Латекс |
| Загальна довжина рослини | 57 см |
| Діаметр квітки | 10 см |
| Розташування квітів | На звисає гілці |
| Матеріал ягід | Латекс |
| Колір | Зелений |
| Тип | Гілка |
| Основа | кашпо |
| Висота | 111 мм |
| Складові елементи | штучні квіти |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Ширина | 120 мм |
| Варіант установки | Настільний |
| Діаметр | 12 см |
| Характеристики | |
| Штучна рослина | Оригінальний подарунок ручної роботи |