









230 ₴
Кашпо для штучних квітів Ваза під квіти Оригінальний декор Подарунок Інтер'єрний декор
Вага 407 г.
КАШПО БЕЗ КВІТІВ!!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бронзовий |
| Матеріал | Гіпс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина | 95 мм |
| Форма | Фігурна |
| Призначення | Для декору |
| Тип | Кашпо |
| Висота | 85 мм |
| Діаметр | 980 мм |
| Вага | 0.407 кг |
| Дренажні отвори | Немає |