









230 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Высота вазы | 70 мм |
| Глубина вазы | 60 мм |
| Диаметр вазы | 80 мм |
| Диаметр горловины | 60 мм |
| Диаметр основания | 70 мм |
| Применение | Внутри помещения |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Гипс |
| Состояние | Новое |
| Форма вазы | Фигурная |
| Ширина вазы | 90 мм |
| Характеристики | |
| Кашпо під штучні квіти | Гіпсове кашпо |